Dažniausiai užduodami klausimai

Prisijungimo vardas yra Jūsų elektroninio pašto adresas, kurį nurodėte registracijos prie Vilnius Login sistemos metu. Jeigu Jūs naudojotės paslaugos.vilnius.lt portalu, tai prisijungimo vardas ir slaptažodis bus tokie pat, kokį naudojate jungiantis prie paslaugos.vilnius.lt portalo, tačiau po pirmo prisijungimo su paslaugos.vilnius.lt vartotoju prie Vilnius Login sistemos metu - slaptažodį privalėsite pakeisti į saugesnį.

Paskutinio atnaujinimo data: 2020 balandžio 09, 01:55

Pamiršę savo slaptažodį galite pasinaudoti slaptažodžio priminimo nuoroda "Pamiršai slaptažodį?", kuri randasi pagrindiniame prisijungimo lange. Paspaudę nuorodą, turėsite suvesti savo elektroninio pašto adresą ir sekti tolimesnes instrukcijas.

Paskutinio atnaujinimo data: 2020 balandžio 09, 01:55

Jeigu Jūs įvedate blogai savo prisijungimo duomenis 5 kartus iš eilės - jūsų IP adresas yra užblokuojamas 5 minutėms, jeigu po 5 minučių Jūs vėl įvedate prisijungimo duomenis blogai 5 kartus iš eilės - jūsų IP adresas užblokuojamas 30 minučių. Jeigu vartotojas yra užblokuotas jis gali atsiblokuoti prisijungus per Elektroninės Valdžios Vartus. Praėjus blokavimo terminui vartotojas atblokuojamas automatiškai.

Paskutinio atnaujinimo data: 2020 spalio 19, 04:52

Pirma, jums reikia login.vilnius.lt pradiniame puslapyje spausti „prisijungti per El. valdžios vartus

Tuomet, kai būsite nukreipti į epaslaugos.lt portalą, rinktis „Verslo subjektas“ ir atlikus autorizacijos žingsnius, grįžti į login.vilnius.lt

Paskutinio atnaujinimo data: 2020 balandžio 30, 08:14

Paskutinio atnaujinimo data: 2020 rugsėjo 18, 09:54

Spausti "Vartotojo profilis" , ties el. pašto adresu spausti "Pakeisti". 

Įveskite naują el. pašto adresą. Juo bus išsiųstas laiškas su patvirtinimo nuoroda

Tik patvirtinus el. pašto adresą, naujasis adresas bus aktyvintas paskyroje ir jį bus galima naudoti prisijungiant

Paskutinio atnaujinimo data: 2022 rugsėjo 15, 10:55

Prisijungti prie login.vilnius.lt per e. valdžios vartus ir Jūsų duomenys bus perrašyti e. valdžios vartų perduotais duomenimis.

Paskutinio atnaujinimo data: 2023 kovo 28, 10:36